Dyskusje biblijne

Pełna wersja: Duński imam zapowiada Dzień Sądu: ''wypełnijmy wolę Mahometa i wymordujmy Żydów''
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W minioną niedzielę w Internecie opublikowano kazanie imama Mundhira Abdallaha wygłoszone pod koniec marca w meczecie w Kopenhadze. Islamski przywódca religijny zapowiedział w nim powstanie kalifatu, „który oczyści meczet Al-Aksa w Jerozolimie z brudu syjonistów”. 

W trakcie kazania imam cytował fragment hadisu (opowieść przytaczająca wypowiedź proroka Mahometa, jego czyn lub milczącą aprobatę), gdzie pojawiają się słowa na temat Dnia Sądu, który „nie nadejdzie dopóki muzułmanie nie zabiją Żydów”.
Mundhir Abdallah wspomniał również o „powstaniu kalifatu rządzonego zgodnie z prawem szariatu”. Będzie on prowadził dżihad. Pozwoli to „zjednoczyć społeczność muzułmanów i wyzwolić Jerozolimę”, a także „wypełnić słowa Mahometa”.
Głos w sprawie zabrała Inger Stojberg, duńska minister do spraw imigracji i integracji. „To niedemokratyczne i okropne. Musimy prowadzić zdecydowaną i konsekwentną politykę. Nie możemy i nie powinniśmy tego akceptować” – napisała na Facebooku.
Mieszkająca w Kopenhadze społeczność żydowska uznała kazanie imama za groźbę pod swoim adresem. Na razie nie zostały podjęte żadne kroki prawne w tej sprawie.

Read more: http://www.pch24.pl/dunski-imam-zapowiad...z4guJAo96f
Powinni go wydalic z Danii bez prawa powrotu.
(13-05-2017, 06:31 AM)Zibi napisał(a): [ -> ]Powinni go wydalic z Danii bez prawa powrotu.

I dać mu zakaz wstępu do innych krajów.
Niech wraca do siebie   Rolleyes