Hello guest, if you read this it means you are not registered. Click here to register in a few simple steps, you will enjoy all features of our Forum.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Mądrości" Ryszarda Dawkinsa i jego konfratrów
Wątek poświęcam wyśmiewaniu ateistycznych, ewolucjonistycznych propagandzistów Big Grin
Życzę udanej zabawy Smile

Ryszard Dawkins:
  • http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/richard-dawkins-plod-jest-w-mniejszym-stopniu-czlowiekiem-niz-dorosla-swinia/4n7fk
  • "Można spokojnie stwierdzić, że jeśli spotkamy kogoś, kto twierdzi, że nie wierzy
    w ewolucję, jest to osoba niedouczona, głupia lub niespełna rozumu"
Ryszard Lewontin:
  •  "Stajemy po stronie nauki pomimo oczywistej absurdalności niektórych z jej konstruktów
     mimo, że nie zdołała spełnić wielu swych hojnych obietnic dotyczących zdrowia i życia, mimo
    tolerancji społeczności naukowej dla bezpodstawnych, wyssanych z palca bajeczek
    "
Skąd takie irracjonalne podejście? Dawid Berliński w swej książce "Ateizm i jego pretensje naukowe"
wyjaśnia, że chodzi im o zamknięcie furtki dla jakiegokolwiek działania istoty nadprzyrodzonej.
Czyli wprost mówiąc, tylko środowisko naukowe może mieć rację, nawet jeśli wysuwane przez nie
tezy są debilne i nie mają żadnego zaplecza dowodowego Smile

Wj 15:3 Pan jest wojownikiem, Jahwe - imię jego.

Iz 26:10
Jeżeli okazać łaskę złoczyńcy, on
nie nauczy się sprawiedliwości.
Nieprawość on czyni na ziemi prawych
i nie dostrzega majestatu Pana.

"Nie mam do powiedzenia nic tym, którzy wątpią w Boga.
Mogę im tylko przypomnieć o mojej pogardzie i ich niedoli.
Nie muszę udowadniać, że Bóg istnieje. To wy powinniście
wykazać, że nie istnieje[...] Bóg istnieje, jednak nie będzie

nami zainteresowany, dopóty my nie będziemy zainteresowani
wyłącznie Nim"

Pius XIII
[-] Następujący 2 Użytkownicy lubi/lubią ten post:
  • ., Krystian
Niedostępny
  Odpowiedz   Ostrzeż

Wiadomości w tym wątku
"Mądrości" Ryszarda Dawkinsa i jego konfratrów - przez Wasyl - 02-03-2017, 19:10 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości