Hello guest, if you read this it means you are not registered. Click here to register in a few simple steps, you will enjoy all features of our Forum.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Ewangelicznych Protestantów
Tutaj macie jedyne w Polsce forum ewangelicznych Protestantów, które od 2 miesięcy funkcjonuje w sieci i ma się świetnie, mnóstwo tematów, coraz większa grupa użytkowników i odwiedzających. Szata graficzna na najwyższym poziomie, atmosfera świetna dzieki użytkownikom. Fajne moderatorki i administrator.

http:e-protestanci.pl

W planach mają budowę portalu ewangelicznego oraz internetowego radia, tak więc zapowiada się ciekawie. Z tego co wiem każdy chętny jest mile widziany i dostaje szansę tworzenia jakiegoś projektu.

Nie są związani z żadną denominacją i działają całkiem niezależnie.
  Odpowiedz
(19-04-2017, 22:12 PM)Martyna napisał(a): Tutaj macie jedyne w Polsce forum ewangelicznych Protestantów, które od 2 miesięcy funkcjonuje w sieci i ma się świetnie, mnóstwo tematów, coraz większa grupa użytkowników i odwiedzających. Szata graficzna na najwyższym poziomie, atmosfera świetna dzieki użytkownikom. Fajne moderatorki i administrator.

http://e-protestanci.pl

W planach mają budowę portalu ewangelicznego oraz internetowego radia, tak więc zapowiada się ciekawie. Z tego co wiem każdy chętny jest mile widziany i dostaje szansę tworzenia jakiegoś projektu.

Nie są związani z żadną denominacją i działają całkiem niezależnie.
  Odpowiedz
Fajnie Smile
A zalogowałaś się tutaj tylko po to, by zareklamować forum czy zamierzasz u nas pisać?

Wj 15:3 Pan jest wojownikiem, Jahwe - imię jego.

Iz 26:10
Jeżeli okazać łaskę złoczyńcy, on
nie nauczy się sprawiedliwości.
Nieprawość on czyni na ziemi prawych
i nie dostrzega majestatu Pana.

"Nie mam do powiedzenia nic tym, którzy wątpią w Boga.
Mogę im tylko przypomnieć o mojej pogardzie i ich niedoli.
Nie muszę udowadniać, że Bóg istnieje. To wy powinniście
wykazać, że nie istnieje[...] Bóg istnieje, jednak nie będzie

nami zainteresowany, dopóty my nie będziemy zainteresowani
wyłącznie Nim"

Pius XIII
  Odpowiedz
(19-04-2017, 22:12 PM)Martyna napisał(a): Nie są związani z żadną denominacją i działają całkiem niezależnie.

2smiech

[Obrazek: running.gif]

Odpowiedz
Wierza w trojce czy nie.
  Odpowiedz
Wierza w trojce czy nie
  Odpowiedz
(19-04-2017, 22:12 PM)Martyna napisał(a): Fajne moderatorki i administrator.
Brzmi, jak reklama domu rozpusty ... Brak smaku już oddala, a z wizerunkiem baptystów to już wogóle się kłóci ...
(19-04-2017, 22:16 PM)Martyna napisał(a): Z tego co wiem każdy chętny jest mile widziany i dostaje szansę tworzenia jakiegoś projektu.
Jakoś tego nie zauważyłem (piszę z autopsji).
(19-04-2017, 22:16 PM)Martyna napisał(a): Nie są związani z żadną denominacją i działają całkiem niezależnie.
Brzmi to niewiarygodnie, a w zasadzie nonsensownie, bo "niezależność" od czego lub kogo?
  Odpowiedz
(19-04-2017, 22:12 PM)Martyna napisał(a): Fajne moderatorki
Czyli matriarchat?
Ale jeśli fajne, to można pogratulować Thumb001
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości