Hello guest, if you read this it means you are not registered. Click here to register in a few simple steps, you will enjoy all features of our Forum.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
felinologia
Nie mam nic przeciwko posiadaniu psów i kotów dopóki nie zacznie ich się ubóstwiać.  Przykładem jest wymyślanie ubranek dla psów. Kiedyś też widziałam taką amerykankę, która urządziła ślub dla swojej suki i swojego psa. Zaprosiła gości, ubrała zwierzątka do ślubu. To było w którejś telewizji. Nie wiem czy nie w Stopklatce ale pewności nie mam - nie pamiętam. Twierdziła, że te psy to dla niej jak własne dzieci. To skrajny choć doskonały przykład ubóstwiania. Albo taki przykład: http://psilos.republika.pl/oplaty.html
Ogólnie jeśli psa lub kota kocha się na równi z osobą ze swojej rodziny i świata nie wyobraża sobie poza nim- a takie przypadki są - no to już podchodzi pod bałwochwalstwo.
[-] Następujący 1 Użytkownik lubi/lubią ten post:
  • Estera
  Odpowiedz
(28-04-2017, 18:00 PM)Wierna napisał(a): Kiedyś też widziałam taką amerykankę, która urządziła ślub dla swojej suki i swojego psa.

To już jest choroba.
Zwierzęta można traktować jak członków rodziny w szczególności jak ma się je od maleńkości, ale bez przesady.
Psalm 34:8 
Skosztujcie i zobaczcie, że Jehowa jest dobry; 
szczęśliwy jest krzepki mąż, który się u niego 
chroni.

• Wierna
  Odpowiedz
(28-04-2017, 16:00 PM)Michał✪ napisał(a): Wszak lubienie kotów czy psów, morświnów czy nietoperzy nie ma w sferze Biblii znaczenia,
ale to świetnie pokazało jak absurdalnie może się skończyć dopasowywanie na siłę wersetów he he

Krystian podobno opiera się tylko na Biblii i wszystkiego co niebiblijne nie uważa. Podobno...

[Obrazek: running.gif]

Odpowiedz
(28-04-2017, 18:35 PM)Krystian napisał(a):
(28-04-2017, 18:00 PM)Wierna napisał(a): Kiedyś też widziałam taką amerykankę, która urządziła ślub dla swojej suki i swojego psa.

To już jest choroba.
Zwierzęta można traktować jak członków rodziny w szczególności jak ma się je od maleńkości, ale bez przesady.
no ale wiesz... Coś takiego było w telewizji w jakimś głupkowatym programie amerykańskim. To były psy rasy mops o ile dobrze pamiętam. Ona mówiła, że kocha tą rasę psów tak jak swoje dzieci. Skoro jej dzieci zawarły związki małżeńskie to ona nie widziała przeszkody w tym, żeby również urządzić wesele swoim psom. Podejrzewam, że reżyser czy producent tego programu wcale nie był mądrzejszy od niej. No ale to cała zlewaczała Ameryka.... Tam jak widać łamanie wszelkich norm moralnych już takiego dna sięgnęło. http://www.rp.pl/artykul/603566-USA--slu....html#ap-1 - tu inny przykład psiego ślubu. Przeczytaj ten głupi artykuł. Cały artykuł jest śmieszy i zarazem tragiczny (jak się pomyśli, że takie głupoty się dzieją na świecie). Pozwolę sobie jednak zacytować jedno zdanie: " Edith stanęła przed pastorem w białej sukni i niewielkim welonie, a Archie wystąpił w psim odpowiedniku czarnego fraka.". Pastor udzielający ślubu psom.... Pytanie jeszcze, do którego kościoła protestanckiego on należał.... Zawsze jak czytam artykuły o upadku moralnym krajów zachodnich to sobie myślę, że już mnie chyba nic bardziej nie zdziwi. A kilka dni później okazuje się, że myliłam się bardzo bo ludzie potrafią upadać jeszcze niżej.
  Odpowiedz
Mam sześć kocic i dwa kocury, generalnie przygarnięte albo ich dzieci..Do tego rybki w akwarium. Kotów bywało czasem więcej.
  Odpowiedz
(04-05-2017, 11:33 AM)Zibi napisał(a): Mam sześć kocic i dwa kocury, generalnie przygarnięte albo ich dzieci..Do tego rybki w akwarium. Kotów bywało czasem więcej.
Jak Ci się okocą te kociczki to będziesz miał niezłą gromadkę Smile
  Odpowiedz
(27-04-2017, 19:38 PM)Krystian napisał(a): Interesuje się ktoś kotkami?
Ja mam dwie kotki.
Jedna to brytyjka niebieska, a druga to ragdolka.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...870&type=3

(04-05-2017, 12:11 PM)Wierna napisał(a):
(04-05-2017, 11:33 AM)Zibi napisał(a): Mam sześć kocic i dwa kocury, generalnie przygarnięte albo ich dzieci..Do tego rybki w akwarium. Kotów bywało czasem więcej.
Jak Ci się okocą te kociczki to będziesz miał niezłą gromadkę Smile
Cztery są wysterylizowane, dwie jeszcze nie. Taka młodzież uratowana od śmierci. Jeden z kocurów to taki inwalida, ledwo chodzi, chyba go samochód potrącił. Przygarnięty 1,5 miesiąca temu. Miesiąc temu kocur zginął na jezdni, ten najważniejszy..
  • Krystian
  Odpowiedz
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/na-w...attach=403

Laugh
Psalm 34:8 
Skosztujcie i zobaczcie, że Jehowa jest dobry; 
szczęśliwy jest krzepki mąż, który się u niego 
chroni.

Odpowiedz
(11-10-2017, 21:15 PM)Krystian napisał(a): https://swiadkowiejehowywpolsce.org/na-w...attach=403

Laugh

2smiech
  Odpowiedz
Eeee tam, stary kawał, w zbiorze znan od dawien dawna...

[Obrazek: running.gif]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości