Hello guest, if you read this it means you are not registered. Click here to register in a few simple steps, you will enjoy all features of our Forum.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obywatele RP
Chciałabym wam coś opowiedzieć. Byłam w okolicach sejmu dzisiaj i pomyślałam sobie, że przejdę się i zobaczę jak wygląda ta pikieta Obywateli RP (Kodziarstwa). Podeszłam tam. oni sobie tam mieszkają pod sejmem. Wszystko mają, bar, ogrzewane namioty do spania, myją się tam. Nic im do życia nie brakuje. Były tam w tym namiocie barowym drzwi z napisem w stylu: "chcesz pogadać to wejdź do nas". Przed tym wejściem stały dwie feministki. Zapytałam się ich:
- czy można wejść i zobaczyć jak to wszystko od środka wygląda?
Jedna z nich odpowiedziała:
- nie ponieważ właśnie teraz trwa tam spotkanie czeskiej opozycji.
Zapytałam:
- dlaczego czeskiej i dlaczego w tym miejscu?
Odpowiedziała mi:
- Czesi przyjechali uczyć się od nas protestować.
Zauważyłam, że tam były takie bardzo brzydkie ilustracje np. była taka piramida z czaszek a na jej czubku głowa Kaczyńskiego (jakby Kaczyński zabijał) albo zdjęcie przedstawiające jakiegoś bożka greckiego z głową Kaczyńskiego. Powiedziałam im, że te ilustracje to jest przesada. A one do mnie, że w Polsce jest tak źle bo kobiety nie mogą ciąży usunąć. Przyłączyło się do rozmowy dwóch facetów. Jeden z nich tak do mnie powiedział:
- Co by pani zrobiła gdyby dowiedziała się pani, że jest w ciąży, wybrałaby się pani na badania i okazałoby się, że w pani jest cyklop. Urodziłaby pani cyklopa czy nie?
Odpowiedziałam mu:
- kobiety nie rodzą cyklopów
A on do mnie:
- ale mogą urodzić
Zapytałam:
- czy słyszał pan o choć jednym przypadku gdy kobieta urodziła cyklopa
Odpowiedział:
- nie
Później dyskusja poszła w stronę islamu. Ta feministka stwierdziła, że w Polsce jest tak źle jak w ISIS. Prawie powiedziała, że Polska to drugie ISIS. Chyba nie wie, że niejedna kobieta mieszkająca na terenie Państwa Islamskiego zazdrościłaby takiego życia, jakie kobiety mają tu w Polsce. Porozmawialiśmy jeszcze o edukacji. Jeden z panów powiedział mi takie słowa:
- kiedyś gdy jeszcze były gimnazja to kończyło się gimnazjum i było się kimś. Skończenie gimnazjum to był prestiż, a teraz to przez reformę edukacji cofnęliśmy się do czasów Mieszka I. 

Co sądzicie o tych ludziach? Czy oni są zmanipulowani czy głupi?
  Odpowiedz   Ostrzeż
Jeszcze jedno mi się przypomniało z tej rozmowy. Pan z Obywateli RP powiedział tak (w kontekście Islamu): "Dziś zarówno Koran jak i Biblia są w internecie. Sprawdź ile razy w Koranie występuje słowo zabić a ile razy w Biblii. W Koranie występuje mnóstwo razy, ale Biblia też nie jest lepsza." Chodziło mu o to, że Biblia też nawołuje do zabijania tak jak Koran więc chrześcijanin też może być terrorystą
  Odpowiedz   Ostrzeż
(11-02-2018, 17:03 PM)Wierna napisał(a): Co sądzicie o tych ludziach? Czy oni są zmanipulowani czy głupi?

Część to ludzie wynajęci przez służby (jak ten niesławny Farmazon), część
to osoby, które przychodzą na te wszystkie wiece za pieniądze, a część to
po prostu użyteczni idioci, którzy naprawdę wierzą, w to co głoszą.

Mnie jednak zastanawia coś zupełnie innego. Dlaczego rząd PiSu nic z nimi
nie robi? Przecież ci ludzie wielokrotnie łamali prawo i powinni mieć postawione
zarzuty. Z drugiej strony, po co oni te manifestacje urządzają, skoro widać, że
nie wpływają one negatywnie na poparcie społeczne PiSu, a jest wręcz przeciwnie.
Jak im tak zależy na obaleniu reżymu Kaczyńskiego, to już dawno powinni zmienić
strategię. A może to celowa robota, zmierzająca do ukazania PiSu jako jedynej partii
działającej w interesie Polski?

UBywatele i KOD jawnie działają przeciw PiSowi i nienawistnie odnoszą się do jego
członków, a z drugiej strony są organizacje nacjonalistyczne, które atakują tych
pierwszych i bronią w niektórych sprawach obecnego rządu. Ale to o delegalizacji
tych drugich mówi się w obozie władzy. Dlaczego? Bo jawnie sprzeciwiają się
kalumniom i interesom Izraela.

Wj 15:3 Pan jest wojownikiem, Jahwe - imię jego.

Iz 26:10
Jeżeli okazać łaskę złoczyńcy, on
nie nauczy się sprawiedliwości.
Nieprawość on czyni na ziemi prawych
i nie dostrzega majestatu Pana.

"Nie mam do powiedzenia nic tym, którzy wątpią w Boga.
Mogę im tylko przypomnieć o mojej pogardzie i ich niedoli.
Nie muszę udowadniać, że Bóg istnieje. To wy powinniście
wykazać, że nie istnieje[...] Bóg istnieje, jednak nie będzie

nami zainteresowany, dopóty my nie będziemy zainteresowani
wyłącznie Nim"

Pius XIII
Niedostępny
  Odpowiedz   Ostrzeż
(11-02-2018, 21:20 PM)Wasyl napisał(a):
(11-02-2018, 17:03 PM)Wierna napisał(a): Co sądzicie o tych ludziach? Czy oni są zmanipulowani czy głupi?

Część to ludzie wynajęci przez służby (jak ten niesławny Farmazon), część
to osoby, które przychodzą na te wszystkie wiece za pieniądze, a część to
po prostu użyteczni idioci, którzy naprawdę wierzą, w to co głoszą.

Mnie jednak zastanawia coś zupełnie innego. Dlaczego rząd PiSu nic z nimi
nie robi? Przecież ci ludzie wielokrotnie łamali prawo i powinni mieć postawione
zarzuty. Z drugiej strony, po co oni te manifestacje urządzają, skoro widać, że
nie wpływają one negatywnie na poparcie społeczne PiSu, a jest wręcz przeciwnie.
Jak im tak zależy na obaleniu reżymu Kaczyńskiego, to już dawno powinni zmienić
strategię. A może to celowa robota, zmierzająca do ukazania PiSu jako jedynej partii
działającej w interesie Polski?

UBywatele i KOD jawnie działają przeciw PiSowi i nienawistnie odnoszą się do jego
członków, a z drugiej strony są organizacje nacjonalistyczne, które atakują tych
pierwszych i bronią w niektórych sprawach obecnego rządu. Ale to o delegalizacji
tych drugich mówi się w obozie władzy. Dlaczego? Bo jawnie sprzeciwiają się
kalumniom i interesom Izraela.
Ja nie wiem jak można twierdzić, że przez reformę edukacji cofniemy się do czasów Mieszka I. I on w to wierzy.

Już widzę co by się działo gdyby chciano zdelegalizować Obywateli RP....
  Odpowiedz   Ostrzeż

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości