Hello guest, if you read this it means you are not registered. Click here to register in a few simple steps, you will enjoy all features of our Forum.

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krystian się piekli...
#21
Poziom na tym forum osiągnął taki pułap, że jestem zmuszony całkowicie opuścić to miejsce. Dalsza dyskusja, podbita naiwną nadzieją, że coś się zmieni, uwłaczałaby po prostu godności i ważkości poruszanych tu biblijnych tematów. Nie odpowiadam powyższym dyskutantom, ponieważ nie ma to absolutnie żadnego sensu. Oni nawet nie rozumieją co sami piszą. Bye!
Niedostępny
  Odpowiedz
#22
(02-03-2019, 01:27 AM)Wasyl napisał(a): 2smiech Facepalm1

Sorry, ale tego się po prostu nie da znieść. Szkoda nawet słów. Mam dość.
Niedostępny
  Odpowiedz
#23
(02-03-2019, 23:28 PM). napisał(a): Poziom na tym forum osiągnął taki pułap, że jestem zmuszony całkowicie opuścić to miejsce.

Niestety nie jesteś zmuszony jak sam prawisz. Natomiast za herezję na tym forum jak najbardziej powinieneś odejść

(02-03-2019, 23:28 PM). napisał(a): Dalsza dyskusja, podbita naiwną nadzieją, że coś się zmieni, uwłaczałaby po prostu godności i ważkości poruszanych tu biblijnych tematów.

Ty wiesz najlepiej. Nie patrząc na Biblię.

(02-03-2019, 23:28 PM). napisał(a): Nie odpowiadam powyższym dyskutantom, ponieważ nie ma to absolutnie żadnego sensu. Oni nawet nie rozumieją co sami piszą.

Twoja duma, idzie przed upadkiem.
Twoja świątobliwość.
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny. 

Ewangelia Jana 3:16
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości