Dyskusje biblijne

Pełna wersja: GMOwanie ludzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
To jak?  Coffee
Doktor pokazuje czym może się skończyć dla układu krwionośnego szprycowanie preparatem mRNA:
https://odysee.com/:7/yt1sc...ih1_lTID:b
Nie będę brał udziału w durnej ankiecie.
(12-08-2021, 23:02 PM)Krystian napisał(a): [ -> ]Nie będę brał udziału w durnej ankiecie.

Prosta piłka. Szprycowałeś się czy nie?
W ankiecie tylko uszczegółowiłem z czym to się wiąże.
Tak, jestem zaszczepiony Astrą Zeneką.
Ona nie ma nic wspólnego z tym, co ma ankieta.
Ona jest zrobiona na takiej samej bazie jak np. szczepionka przeciw odrze.
(13-08-2021, 01:07 AM)Krystian napisał(a): [ -> ]Ona jest zrobiona na takiej samej bazie jak np. szczepionka przeciw odrze.

Chciałbyś. Wszystkie tak zwane szczepionki kowidowe to syf, różniące się tylko typem wstrzykiwanego plugastwa.
Ich twórcy to nawet otwarcie przyznają, no ale jak się nie czyta ulotek to się potem tak kończy.

https://ec.europa.eu/health/documents/co...842_pl.pdf

Cytat:Jedna dawka (0,5 ml) zawiera: Adenowirus szympansi z sekwencją kodującą glikoproteinę S (ang. Spike) wirusa SARS-CoV-2 (ChAdOx1-S) * , nie mniej niż 2,5 x 108 jednostek zakaźnych (ang. infectious units, Inf.U) * Wytwarzany w genetycznie zmodyfikowanych, ludzkich embrionalnych komórkach nerki (HEK) 293 oraz za pomocą technologii rekombinacji DNA. Ten produkt zawiera organizmy modyfikowane genetycznie (GMO).

I co, po chrześcijansku tak brać udział w procederze wykorzystującym ofiary aborcji? Zresztą, po co się w ogóle szczepiłeś?
Czy Ty mnie czytasz uważnie Wasylu?
Jestem zaszczepiony Astrą i nic mi nie jest.
Ty natomiast odnosisz się do PFIZERA
Te szczepionki się bardzo różnią.
Astra Zeneka jest robiona,na tej samej bazie jak inne szczepionki, które ludzkość znała.
Doprawdy to są dziwne czasy, gdy świadkista Bobo i tzw. "chrystianin" Krystian na czele satanistycznego postępu promują niszczenie Obrazu Bożego i Świątyni Bożej, podczas gdy arcybezbożnik RN (sic!) całkowicie się temu przeciwstawia. Tzn, że koniec jest blisko.

Zajrzałem tu tylko ze względu na ważkość tematu, sądziwszy, że prawdopodobnie Krystian może swoją bezmyślnością promować największe bezbożnictwo naszych czasów — i nie pomyliłem się.

Powiem zwięźle, (m.in. częściowo za dr Seanem Brookiem https://www.cda.pl/video/820318730):
 • ci którzy się zmodyfikowali umrą w przeciągu od sześciu miesięcy do 3-5 lat, jeden z powodów
 • to zniszczony układu odpornościowy, o obniżonej skuteczności o co najmniej 35% i więcej;
 • jeżeli zGMOwany przyjmie kolejny booster (tj. poprawkę) — umrze;
 • jeżeli zGMOwany przyjmie jakąkolwiek inną szczepionkę (np. przeciw grypie) — umrze;
 • jeżeli zGMOwany zachoruje na Certificate Of Vaccinated ID  — umrze;
 • w wyniku przyjęcia preparatu-GMO następuje stan w którym oszukana komórka myśli że zjada patogen, podczas gdy tego nie robi, a więc się wypala i następuje zapaść organu — a więc człowiek umrze;
 • 80% kobiet w ciąży które się "zaszczepiły" poroniło w pierwszym trymestrze;
 • każdy kto to przyjął jest więc bezpłodny;
 • po szprycu nie można karmić piersią, zdawać krwi ni organów etc, bowiem jest się nosicielem HIV i innych syfów.
 • u każdego naszprycowanego, U KAŻDEGO, pojawia się zlepianie czerwonych krwinek, co nieuchronnie prowadzi do zatorów i oczywiście — śmierci;
 • RNA zostaje rozszczepione na pół, DNA zhybrydyzowane z innym organizmem, w wyniku czego osoby naszprycowane nie są już ludźmi, są czymś innym i w wyniku tego oczywiście — umrą;
 • w wyniku zaistniałej modyfikacji DNA, komórka zaczyna produkować białko S., spike-proteinę koronowirusa, na którą jednocześnie uodparnia organizm, a gdy system immunologiczny jaki pozostał, zostanie uruchomiony w wyniku jakiejś infekcji, a zwłaszcza infekcji koronką, to wówczas zacznie atakować każdą komórkę ciała, bo każda produkuje owo białko, które układ immunologiczny jest uczony zwalczać. A więc szprycant — umrze.
 • prawdopodobnie strzał pomaga w rozwoju raka, tak jak i namordniki;
 • twórca "szczepionki" zaapelował, aby jej nigdy nie brać pod żadnym pozorem;
 • były wiceprezes Pfizeru wystąpił przeciwko całej chucpie, niszcząc swoją karierę z wiadomych względów;
 • podobnie jak i skądinąd znany wybitny lekarz, synowiec prezydenta Kennediego;
 • prezes Pfizeru nie chce się "zaszczepić" choć sam to sprzedaje;
 • dziesiątki tysięcy, może już nawet setki tysięcy lekarzy i wirusologów na całym świecie wystąpiło oficjalnie przeciwko tzw. pandemii, a miliony medyków nie chcą się "szczepić" — w Polsce nie chciało 2/3, póki co wytrwało 50%, podobnie w Stanach.
 • wiele znanych osób ewidentnie "szczepiło" się fejkowo i można to zobaczyć na własne oczy; nawet nie udawali;
 • modyfikacje genetycze aka "szczepienia" są promowane przez wszystkich satanistów;
 • "szczepionki" są zrobione z pomordowanych dzieci;
 • miliony ludzi zmarło wskutek lockdownów (w PL 100k) i szczepień — każdego tygodnia lista się wydłuża;
 • nie można bezpiecznie się "zaszczepić" czymś co nie jest szczepionką i co zostało wymyślone w dwa miesiące (zamiast 20 lat) np. przez firmę produkującą szampon, gdy nikt nie ponosi odpowiedzialności i jedyne co było doświadczalnie udowodnione w większości przypadków to skutki uboczne i śmierć, a usunięcie rozbitej fiolki z preparatem wymaga wg instrukcji (uwaga!) speckomanda w "kosmicznych" skafandrach;
 • "szczepionki", prócz modyfikacji genetycznej zawierają kilkaset substancyj toksycznych, HIV i Ebolę;
 • do tego dochodzą nanocząstki, hydrożel, lucyferaza i grafen obecne w 'szczepionce" i będące głównym celem jej podawania, mające podpiąć taką osobę w przyszłości pod — szczerze sądząc — system Bestii;
 • od samego początku tak zwane "szczepienia" są powiązane w propagandzie oficjalniej z obrotem bezgotówkowym, transhumanizmem i inżynierią genetyczną, ID2020, Wielkim Resetem i Agendą 2030, często znakowanymi wdzięcznym, zupełnie przypadkowym, numerem zawierającym cyfry o jeden większe niż pięć (np. US specustawa dot. plandemii H.R.6666, patent Microsoftu na biobitcoiny WO2020060606; 66,6% skuteczność takiej czy innej 'szczepionki" etc).
I nieprawdą jest że jakieś szczepionki tych rzeczy nie mają, a już na pewno wszystkie są GMO.

No i oczywistym jest, że żadnej pandemii nie ma — i zostało to dawno oficjalnie stwierdzone zarówno na szczeblu ponadnarodowym (przez WHO), jak i lokalnym (np. przez Wielką Brytanię). Wystarczy popatrzeć na ulicę. Za to wiadomo, że osoby zmodyfikowane chorują znacznie, ale to znacznie częściej (po prostu prawdziwie), bowiem wraz ze szczepionką miały wszczepiony wirus, prawdziwy i na niego będą umierać.

Nie można też umrzeć na chorobę, którą 99,92% "chorych" przechodzi lekko, a tylko te 0,08% przechodzi ją ciężko — i nie wszystkie osoby ciężko chore umierają!

Jednakże najważniejszym powodem dla którego nie należy się "szczepić" jest fakt, że nie wolno, powtarzam: NIE WOLNO niszczyć Obrazu Bożego ani idealnego projektu Bożego poprzez poprawianie po Panu Bogu. Jehowa stworzył człowieka z takim DNA z jakim chciał i wszelka ingerencja w to jest bezpośrednim uderzeniem w Boże kompetencje. Do tego oczywiście nie należy niszczyć Świątyni Bożej, ani bezpośrednio szkodzić bliźnim. Ergo, tzw. szczepienia są bezpośrednim wystąpieniem przeciwko Jehowie Bogu i jego Stworzeniu, które ma odzwierciedlać Jego samego. Z tych powodów jak i z powodu niemożności kupowania i sprzedawania, wielu ludzi widzi w tym JUŻ znamię Bestii, co jakby nie było i tak daje do myślenia.Krystianie, opamiętaj się, póki masz jeszcze czas, abyś nie skończył jako transhumalny modyfikowany genetycznie borg w Królestwie Bestii, który wystąpi przeciwko braciom Jezusa i przeciwko Królestwu Bożemu. To jest dla ciebie Krystianie i dla innych czytelników tego forum OSTRZEŻENIE, że błądzisz i idziesz drogą na zatracenie, wprost do Jeziora Ognia i Siarki. Krystianie, nie idź tą drogą, nawróć się, zanim umrzesz — a po dziabnięciu, może to nastąpić nagle i w każdej chwili.
(13-08-2021, 22:02 PM)Krystian napisał(a): [ -> ]Astra Zeneka jest robiona,na tej samej bazie jak inne szczepionki, które ludzkość znała.

Wkleiłem ci ulotkę. To nie jest szczepionka i masz na to potwierdzenia w zgonach ludzi na zatory itp po przyjęciu tego syfu.
W tym tygodniu w ciągu dwóch dni przeczytałem o śmierci trzech chłopów właśnie na problemy
sercowo-naczyniowe i to nie jakichś chorych, a wysportowanych i aktywnych fizycznie: jeden miał
18, drugi chyba 25, a trzeci 45 lat. Chcesz podążyć ich drogą to proszę bardzo, idź przyjmij kolejną
dawkę szprycy tylko potem nie płacz żeś nie był ostrzegany!
Kropek wsio podsumował, lepiej bym tego raczej nie ujął, więc jak to cię nie przekona to już nie wiem co by
mogło - chyba tylko nagły zgon bliskiej osoby na syfionkę, o ile wcześniej to ty przez nią nie umrzesz...
Stron: 1 2 3