Dyskusje biblijne
prawie-lincz za donos - Wersja do druku

+- Dyskusje biblijne (https://dyskusjebiblijne.info.pl)
+-- Dział: Dział rozrywkowy (https://dyskusjebiblijne.info.pl/forum-dzial-rozrywkowy)
+--- Dział: Hyderpark - rozmowy na luzie (https://dyskusjebiblijne.info.pl/forum-hyderpark-rozmowy-na-luzie)
+--- Wątek: prawie-lincz za donos (/thread-prawie-lincz-za-donos)prawie-lincz za donos - Cooperativeerr - 11-03-2021

Kojarzycie tę sprawę, że w jednej z parafii wierni kierują poważne groźby do kogoś, kto zgłosił policji że w kościele nie przestrzega się sanitarnych obostrzeń i limitów?
Mnie to naprawdę przeraża. Rozumiem, że dla niektórych msza jest największą potrzebą życiową - ale nie wszystkim spieszy się na spotkanie ze Stwórcą. A księża? To już inna parafia, ale są i tacy co zapewniają że w kościele nic im się nie stanie, bo Bóg czuwa. A nie prościej byłoby powstawiać specjalne ścianki* - wydzielić z nich stanowiska na 1 osobę i tak wpuszczać więcej osób?!? Ale to by przecież kosztowało, a "remonty" same się nie sfinansują Dodgy

*PS
Na https://omegasystem.pl/scianki-biurowe-przegrody/ są odpowiednie materiały do tego. Czyżby chętnych na zrzutkę nie było?


RE: prawie-lincz za donos - Krystian - 14-03-2021

(11-03-2021, 10:36 AM)Cooperativeerr napisał(a): Kojarzycie tę sprawę, że w jednej z parafii wierni kierują poważne groźby do kogoś, kto zgłosił policji że w kościele nie przestrzega się sanitarnych obostrzeń i limitów?
Mnie to naprawdę przeraża. Rozumiem, że dla niektórych msza jest największą potrzebą życiową - ale nie wszystkim spieszy się na spotkanie ze Stwórcą. A księża? To już inna parafia, ale są i tacy co zapewniają że w kościele nic im się nie stanie, bo Bóg czuwa. A nie prościej byłoby powstawiać specjalne ścianki - wydzielić z nich stanowiska na 1 osobę i tak wpuszczać więcej osób?!? Ale to by przecież kosztowało, a "remonty" same się nie sfinansują Dodgy

To jest problem katolików.
Ja jestem Chrystianin, opierający się na Biblii


RE: prawie-lincz za donos - MarDeb - 02-10-2021

Jak się nie spieszy na spotanie ze stwórcą, to nie jest chrześcijaninem. Chrzęscijanie za tym tęsknią.