Hello guest, if you read this it means you are not registered. Click here to register in a few simple steps, you will enjoy all features of our Forum.

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy istnieje zmartwychwstanie duchowe do nieba.
#1
Czy są wersety biblijne potwierdzające taką naukę?
  Odpowiedz
#2
(23-07-2019, 17:54 PM)zarom57 napisał(a): Czy są wersety biblijne potwierdzające taką naukę?

Nie było jeszcze zmartwychwstania, więc jak duchowe do nieba?
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny. 

Ewangelia Jana 3:16
  Odpowiedz
#3
Owszem, zmartwychwstania jeszcze nie było. Pytanie dotyczy czasu kiedy ono nadejdzie, niektórzy wierzą w zmartwychwstanie na ziemi zmarłych, inni że zmartwychwstaną i pójdą do nieba, bądź będą pochwyceni i pójdą do Pana Jezusa do nieba, a jeszcze inni, że tylko pewne elity zostaną przemienieni w duchy lub zmartwychwstaną jako duchy i pójdą do nieba aby zasiadać na tronach. Pytanie jest takie; "Czy w Biblii jest mowa o takim niebiańskim zmartwychwstaniu.? O przemianie ludzi w duchy i przeniesieniu ich w zaświaty? Skoro znane mi denominacje mają takie nauki, to czy są w Biblii wersety, które by to potwierdzały? Zwolennicy takich nauk powołują się na 1 Pio 3:18, czy to rzeczywiście jest dowód na ożywienie zmarłych jako duchy?
  Odpowiedz
#4
(24-07-2019, 00:18 AM)zarom57 napisał(a): niektórzy wierzą w zmartwychwstanie na ziemi zmarłych,

I to jest prawdziwa nauka
Jeżeli zmarli mają dobrze w niebie, to po co zmartwychwstanie?
Po co Pan Jezus wskrzesił Łazarza, skoro miał tak dobrze w niebie Coffee
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny. 

Ewangelia Jana 3:16
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości