Hello guest, if you read this it means you are not registered. Click here to register in a few simple steps, you will enjoy all features of our Forum.

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wycytuj wszystkie wersety mówiące o życiu ludzi w Niebiesiech.
#1
Coffee
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Wiemy bowiem, że jeśli ten namiot, który jest naszym ziemskim mieszkaniem, się rozpadnie, mamy budowlę od Boga, dom w niebie, nie rękoma zbudowany, wieczny. (2) Dlatego też w tym doczesnym wzdychamy, pragnąc przyoblec się w domostwo nasze, które jest z nieba, (3) jeśli tylko przyobleczeni, a nie nadzy będziemy znalezieni. (4) Dopóki bowiem jesteśmy w tym namiocie, wzdychamy, obciążeni, ponieważ nie chcemy być zewleczeni, lecz przyobleczeni, aby to, co śmiertelne, zostało wchłonięte przez życie. (5) A tym, który nas do tego właśnie przysposobił, jest Bóg, który nam też dał jako rękojmię Ducha. (6) Więc też zawsze jesteśmy pełni ufności i wiemy, że dopóki przebywamy w ciele, jesteśmy oddaleni od Pana; (7) gdyż w wierze, a nie w oglądaniu pielgrzymujemy. (8) Jesteśmy więc pełni ufności i wolelibyśmy raczej wyjść z ciała i zamieszkać u Pana.


może na razie ten 
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny. 

Ewangelia Jana 3:16
[-] Następujący 1 Użytkownik lubi/lubią ten post:
  • .
  Odpowiedz
#3
Doczesny dom, to nasze ciała, słabe, grzeszne śmiertelne, nowy dom w niebie, to ciało Pana Jezusa, a my możemy w nim zamieszkać jeżeli będziemy w jedności z nim, tak to rozumiem chociaż niektórzy wierzą że Bóg postawił w niebie gigantyczny wieżowiec i każdy idący do nieba tam zamieszka jeżeli Pan Jezus przygotuje mu miejsce. Tylko jak Pan Jezus miałby przygotować mu miejsce? Czy Pan Jezus biega po piętrach ze szmatą, sprząta, pucuje aby miejsce przygotować? Takie interpretacje są niedorzecznością, najlepsze wyjaśnienie tego domu jest na stronie www.synowieboga.pl w temacie "Nowy dom."A jakie jest wasze zdanie?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości